Új hozzászólás Aktív témák

• malystryx

senior tag

válasz .LnB #252814 üzenetére

NBA téma. Azért azt nem tudom hogy a 2k20-ban léteznek -e az AI által becsempészett mini csalások, de a régebbi részeket figyelembe véve, egyet kell értsek Mezcal kollégával, és mert EA játék, feltételezem hogy ez az anomália megmaradt. Régen az összes rész megvolt, rongyosra játszottam őket. A meccsek összességében az volt a recept, hogy a félidő végére 20 és 30 pont körüli vezetést hoztam össze, és hiába jött a 3-ik negyedben ugye újra a kipihent kezdő 5-ös, gyakorlatilag egy dobásom sem ment be, ők meg zsinórban szórták a pontokat. Úgy állítottam be hogy pörgős játékmenetben 6 perces negyedek és ekkor jöttek ki reális eredmények. Amíg le nem dolgozták az ellenfeleim a hátrányt, addig pont sem volt. Sőt, videót is készítettem anno, hogy kiütöttem a labdát az ellen kezéből, odarohantam, 3x hajolt rá a labdára, és nem vette fel, az ellenfél meg odajött és azonnal elhappolta. Holott az összes negyedben ez elsőre sikerült nekem. Igazából a 3-ik negyedet nem engedte a játék sosem, ott csak védekezni próbáltam jószerével. Másik példa az EA tollából a NFS széria. Sokat játszottam ezekkel is. Fontosabb versenyek, épphogy vezetek, vagy 1-2 méterre az ellenfél mögött vagyok. Kicsúszok és/vagy ütközök, gyakorlatilag hosszú percekig nem tudom utolérni az első helyezettet. Számtalanszor kipróbáltam már azt hogy kilököm őket vagy neki valami tárgynak, az utolsó körben, ugye nullára fékeződik, és másfél-két kilométernyi előnyre teszek szert. 3 másodperc múlva már ott liheg ugyanaz az autó a nyakamban és meg is előz... Szóval lehetne itt mindenféle elméleteket felállítani, de én sok-sok éve nem játszom NBA-t és NFS-t ezek miatt. A 2k20-at pedig behúztam az 1500-ért nemrég, de csakis amiatt mert imádtam és imádom a női ligát, ezerszer jobb. :K :C Bocs a hosszúért. :R