Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ant@

    senior tag

    válasz jimessor666 #13 üzenetére

    Nem tudom, hogy ez számít-e de nekem kifejezetten nem tetszett a cikk. Ez nem teszt hanem élménybeszámoló. Látszatra sem próbál objektív lenni, egy célja van a fruszráció levezetése. Rengeteg ponton bele lehetne kötni, de ezt direkt nem teszem pedig jól esne.

  • Ant@

    senior tag

    válasz jimessor666 #17 üzenetére

    Természetesen mindenkinek megfelelni lehetetlenség

    Pont ezért írtam egy ellenvéleményt ,hogy ezt érzékeltessem. Nagy általánosságban szerintem nincs gond a cikkekel. Fogalmam sincs mire gondolhatott a kolléga.

    Invadrr-Zim

    Formailag rendben van a cikk, olvasmányos, a stílussal nem volt bajom. Ami nem tetszett az inkább a tartalom. Nagyon lehúztad az első részt, nekem meg tetszett. Konkrétan azon akadtam ki amit a gránátdobásról írtál. Én, meg még egy páran folyton sírunk, hogy a végletekig leegyszerűsítik a mai játékokat. Jobban szeretem az olyanokat ahol nem minden totál kézenfekvő és 2 perc után úgy éretheted ,hogy mindent tudsz. Sajnos manapság az ilyen produktumokat már nagyítóval kell keresni és általában a "C" kategória környékén lehet őket megtalálni. Mikor az 1-el játszottan nekem pont az volt az érzésem, hogy ez nem egy összetett játék, minden simára van gyalulva annyira ,hogy gondolkodni se kell csak menni lőni de valamiért nem zavart. Erre olvasom ezt a gránátos sztorit.
    A másik dolog, hogy a sztorit ZS-kategóriásnak minősítetted. Szerintem meg pont a sztori volt a legerősebb pontja az egésznek. Azt nem mondom, hogy valami fantasztikus volt, de játékhoz képest nem volt rossz. A harmadik dolog, hogy nem a témára, koncentráltál, hanem egy jópofa élménybeszámolót akartál, ami sikerült is, csak túl sokk lett a személyes dolog és kevés a tény. Inkább volt blogbejegyzés mint, bemutató az információra éhező olvasónak.

    Szerk.: Amit a HSZ-ben írsz az nem jött át. A cikk alapján inkább úgy tűnt, hogy kész kínszenvedés volt számodra végigjátszani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák